SMMS draugai

Vilniaus universitetas

www.vu.lt

VU – prestižinė Lietuvos mokslo ir studijų institucija, ištikima senosioms europinėms tradicijoms, siekianti įsitvirtinti tarp geriausių Europos ir pasaulio universitetų. Vilniaus universitetas, viena seniausių ir žymiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų, įkurta 1579 metais remiantis europietiškos krikščioniškosios kultūros ir švietimo tradicijomis. VU mokslo ir studijų vienovę laiko pamatiniu visos veiklos principu, kuria ir skleidžia žinias bei išlaiko aukštą akademinę kompetenciją.

Vilniaus jėzuitų gimnazija

www.vjg.lt

Vilniaus jėzuitų gimnazija – viena seniausių Lietuvos vidurinio mokslo institucijų. Gimnazija ugdymą grindžia savo parengtomis programomis, savo reikmėms pritaikytomis Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos bendrosiomis programomis arba savo pačių parengtomis ir Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintomis programomis.

VU Zoologijos muziejus

www.zoo.muziejus.vu.lt

Istoriją pradėjęs prieš 235 metus Gamtos kabinetu LDK Vyriausioje mokykloje (1781-1797 Schola Princeps Magni Ducatus Lithuaniae) VU Zoologijos muziejus yra vienas iš pagrindinių gamtos istorijos muziejų Lietuvoje, kuriame saugoma tūkstančiai mokslinių objektų, padedančių suprasti evoliuciją, aplinkos apsaugos būtinybę ir biologinės įvairovės svarbą. Muziejus saugo naujas mokslo žinias, ugdo mokslinį raštingumą ir įkvepia įvairaus amžiaus lankytojus tapti aistringais mokslo, gamtos ir pasaulio kultūros gerbėjais.