Jau įvykusių renginių įrašus galima rasti čia.

Views Navigation

Renginys Views Navigation

Šiandien

Kaip pasiruošti viešajam kalbėjimui?

Kauno technologijos universiteto profesorė, Komunikacijos ir informacijos valdymo technologijos studijų programos vadovė Loreta Huber papasakos, kaip pasiruošti viešajam kalbėjimui, kuriam ruoštis galima ir tada, kai net sava tema nėra žinoma! Paskaitos metu lektorė analizuos dažniausiai pasitaikančias viešojo kalbėjimo klaidas ir neverbalinius ženklus. Parodys, kaip dėl įvairių technikų ir suvokimo galima atsikratyti įtampos ir pasakyti pačią

Kaip mokslas tirinėja visatą

Šio virtualaus seminaro metu lektorius Mindaugas Šarpis papasakos, kaip sudėtingų eksperimentų metu mokslininkai bando suprasti visatos prigimtį ir raidą!

Pasiek savo tikslus!

Lektorė Dovilė Kurpytė papasakos, kaip išsikelti savo tikslus, kad pavyktų juos pasiekti! Seminaro metu sužinosi, ar nedarai esminių klaidų siekdamas tikslų ir kodėl iki šiol nepasiekei užsibrėžtų svajonių. Seminaro metu gauk įrankius, kurių iki šiol trūko!

Dirbtinis intelektas: kaip jis veikia / keičia mano gyvenimą

Dirbtinis intelektas – pirmaujanti diskusijų tema ir tyrinėjimų objektas technologijų pasaulyje. Kviečiame sužinoti, kaip jis veikia mūsų gyvenimą, kaip jį kurti ir ar įmanoma jį kontroliuoti, diskusijoje su Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojais prof. dr. Daliumi Mažeika, doc. dr. Simona Ramanauskaite ir dr. Pavel Stefanovič!

Beveik nulinės energijos pastatai, kas tai?

Kaip atrodys mūsų nauji pastatai netolimoje ateityje? Kas yra beveik nulinės energijos pastatai? Kokios inovatyvios inžinerinės sistemos leis mums susidoroti su klimato kaitos iššūkiais ir ar atsinaujinančios technologijos leis mums išgelbėti pasaulį? Į visus šiuos klausimus jau gegužės 14 d. atsakys Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas doc. dr. Giedrius Šiupšinskas.

Ko nesitikėti baigus psichologiją

Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Gintautas Katulis seminaro metu kalbės apie įvairius mitus, susijusius su psichologija ir jos studijomis. Aptars, ko yra mokomasi psichologijos studijų metu, koks būna psichologo darbas ir kokias kompetencijas jis turi. Žiūrės į psichologiją kaip į mokslą ir kalbės apie jo kasdienybę – kaip psichologai interpretuoja kūno kalbą, perskaito melą ir mintis

Gauk 2 val. per parą

Atrodo, kad yra labai daug darbų? Nežinai, kaip spėti juos visus įgyvendinti? Viskas labai paprasta – atlikus 5 paprastus žingsnius turėsime daugiau laiko! Susitikime gegužės 19 d. 17.00 val. laiko planavimo seminare ir išmokime kelias paprastas technikas, kaip darbus atlikti efektyviau ir todėl turėti daugiau laiko!

Kaip pasiruošti viešajam kalbėjimui?

Ar žinojai, kad egzamino sėkmę lemia vos keli dalykai: turimos žinios ir gebėjimas valdyti savo emocijas per egzaminą? Kauno technologijų universiteto ektorė, edukologė, biomedicinos mokslų daktarė doc. Laura Daniusevičiūtė-Brazaitė kviečia išmokti valdyti savo atmintį ir emocijas, kad kritinėse situacijose nepamestumėme galvos! Taip pat patars, kaip efektyviai mokytis egzaminams ir kaip suvaldyti stresą. Registracija būtina!

Kas suvalgo mūsų laiką ir kur pasiklysta mūsų tikslai?

Seminarą apie gyvenimo tikslus ir jų suderinimą su mokymusi, studijomis ar darbu ves Mykolo Riomerio universiteto profesorius Andrius Stasiukynas! Virtualaus užsiėmimo metu bus kalbama, kaip efektyviau išnaudoti laiko resursą, išvengti laiko švaistymo ir kaip planuoti veiklas atsižvelgiant į savo psichologines bei fiziologines savybes.

Iš kur atkeliauja elektra?

Šiandien neįsivaizduojama kasdienybė be elektros energijos. Tai vienas iš žmonijos išradimų, pakeitusių pasaulį. „Mes galime sustabdyti pasaulį vieno mygtuko paspaudimu – išjungdami elektros energiją“ - kaip tai daro elektros energetikos

Įdomieji geležinkeliai šiandien ir rytoj

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kviečia į paskaita, kurios metu sužinosite įdomybių apie geležinkelius, jų ateities technologijas. Pokalbis vyks su Transporto inžinerijos fakulteto Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros doc. Gediminu